Концерт гурту Без Обмежень у Львові

Концерт гурту Без Обмежень у Львові

Концерт гурту “Без Обмежень” відбудеться на стадіоні “Арена Львів” 19 червня 2021 року!
Початок – о 20.00.
Вартість квитків: від  359 грн

Великий стадіонний концерт пройде у підтримку нового альбому під назвою #Мільярди.

В підтримку нового альбому “Мільярди” гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ оголосив масштабний тур, що охопив максимальну кількість міст в Україні та за її межами. Це більше 120 концертів протягом 2019 – 2020 рр.
Звичайно ми не могли оминути «Арена Львів» серед стадіонів. Місто Лева завжди відрізнялося дружелюбністю і дуже теплими прийомами, про це свідчили два солд аути у Львівському Оперному Театрі.
19 червня 2021 року року ми подаруємо грандіозне шоу і програму, яких ви ще не бачили. Це будуть як вiдомi хiти так і романтичні новинки. Підготовку до концерту ми розпочали вже зараз!

“На всіх чекає шалена енергетика виконавців, щирі емоції та якісна українська музика”, – зазначають організатори. Альбом “Мільярди” створювався з особливим натхненням і настроєм. В ньому є романтика, і лірика, є подяка і співпереживання. А головне є любов до людей, до Батьківщини, до своїх рідних. Нарешті прийшла нова ера української музики і ми хочемо бути в авангарді цього процесу разом з вами.

 

Концерт гурту Без Обмежень у Львові

До слова, “Без Обмежень” – український рок-гурт з Мукачева, фіналісти телешоу “Х-ФАКТОР”. Його лідером і вокалістом є Сергій Танчинець. У репертуарі гурту – пісні українською, англійською та російською мовами.