Козловський проведе новорічну ніч з Машею Єфросініною, Олександром Рибаком та Елкою

Віталій Козловський проведе новорічну ніч разом з Машею Єфросініною, Олександром Рибаком та Елкою!
У новорічну ніч Віталій Козловський перевтілиться на вовка і зайця й заспіває зі справжньою Елкою!

Новорічна ніч для популярного артиста – це не тільки свято і веселість, а ще й безліч ефірів, виступів, а також інтерв’ю і поздоровлень публіки. Віталію Козловському це відомо, як нікому іншому, адже з самого ранку 31 грудня і до ранку 1 січня в артиста розписаний щогодини. Ранній ранок 31 грудня Віталія розпочнеться разом зі святковим випуском програми «Сніданок з 1 +1». У прямому ефірі співак разом з ведучою програми Лідією Таран привітає всю країну з наступаючим Новим роком і виконає в подарунок для глядачів свій новорічний хіт «Загадай». А ввечері, Віталій стане гостем “Квартири 2011” на Першому Національному каналі, де звернеться до країни зі святковим вітанням і заспіває свій новий гімн любові – «Надо Любить»! Вже пізніше, вночі Віталій Козловський з’явиться на Новому каналі з чарівною телеведучою Машою Єфросініною і заспіває разом з нею дуетом! Більш того, Віталій і Маша перевдягнуться у карнавальні костюми – співак перевтілиться в модного сірого Вовка, а Маша – в екстравагантне плаття Зайця! Причому яскрава пара буде танцювати не навколо ялинки як зазвичай … а десяток ялинок буде танцювати навколо зоряних Вовка Віталія та Зайчиха Маші! А компанію зіркам зможе скласти кожен бажаючий глядач, тому що всі ці сюрпризи відбудуться в ефірі нового масштабного формату передачі «Зроби мені смішно» на Новому Каналі!
Також Віталія можна буде побачити і на каналі ТЕТ. Артист виступить вже в природній для себе ролі ведучого новорічного шоу «Зірки проти караоке». Тільки на цей раз і програма і образ Віталія будуть святковими. Артист-ведучий на одну програму стане символом цього року – зайцем і разом з зоряними гостями порадує глядача новорічними піснями і танцями.
Самий урочистий ритуал – дзвін келихами під бій курантів співак проведе у веселій і дружній компанії: разом зі своєю командою, другом і колегою Олександром Рибаком, а також менеджментом обох артистів. Віталій Козловський уже закупив салюти і феєрверки і готується до активного і веселого святкування Нового 2011 року! Правда як тільки на годиннику проб’є 12:00, артисти і вся команда, випивши по келиху шампанського, відправляться вітати публіку: Олександр Рибак – гостей концерт-холу «Riviera на Подолі», а Віталій Козловський – концерт-холу «FREEDOM», де співак заспіває всі свої хіти, а сцену буде ділити разом зі справжньою Елкою, співачкою.
«Ніч з 31 грудня на 1 січня і правда чудова, тому що в цей час можна з’явиться одночасно в декількох місцях! І нічого не пропустити! Обов’язково поділюся своїми емоціями! »- З посмішкою прокоментував свою насичену новорічну програму Віталій Козловський.

www.MusicLviv.org.ua