Людмила Ясінська готує холодні закуски та судить гарячих хлопців

Не так давно співачка Людмила Ясінська зізналася, що кухня для неї – справжні джунглі. Та не пройшло і кількох тижнів, як дівчина здивувала своєю кулінарною майстерністю з телеекранів та ще й готуючи не прості українські страви, а заокеанські смаколики.

Людмила Ясінська стала ведучою програми «Смак мандрів», що з’являється в ефірі щотижня у суботу о 18.10, у вівторок о 18.20 та у середу о 9.40 на Новому каналі.

Насправді ж, зізналася Людмила, знайомство зі «справжньою» кухнею, її таємницями і нюансами, назвами, де язика зламати можна та смакотами, де язика можна проковтнути, у дівчини проходить саме під час зйомок програми.
– Труднощі на кухні вартують результату. Адже так у фіналі розумієш, що кухонна метушня принесла тобі море позитиву, а вишуканий рецепт розлігся запашною стравою на тарелі – каже Людмила Ясінська. – Ще місяць тому, я вміла тільки пекти свій коронний торт «Спартак», готувати пюре та ліпити вареники, а нині уже знаю стільки страв з традиційної кухні народів світу. І подумати не могла, що готувати може бути так просто, швидко і цікаво. Мандруймо разом в світі екзотичних смаків!Перша моя віртуально-гастрономічна подорож країнами смаків відбулася на гарячі Гавайї, де ми готували бананове луау (смажений банан) та гавайські тостики. А вже в наступній програмі відправились у загадковий та величний Китай, приготувавши Пекінський салат-гарнір, та провівши справжню чайну церемонію! Неймовірно, кожна страва – це наче телепорт країну свого походження, з її традицією, атмосферою, запахом, кліматом. Одне слово, «смак мандрів»…

А от до «Кіліманджаро» Людмила зібралася не віртуально, а в реалі. В однойменному коктейль-клубі у Івано-Франківську ( м. Івано-Франківськ, вул. Крайківського,1-Б) 16 липня стартує перший тур “Чоловічого Чемпіонату України з еротичного шоу”, а у змаганнях братимуть участь найталановитіші боді-дансери України з еротик-шоу.
Люда Ясінська ж буде охолоджувати або ж навпаки розпалювати жагу до перемоги у хлопців оцінками, адже співачка є членом журі еротичного шоу-змагання. Поруч із нею хлопців журитимуть також співачка LAMA (Наталя Дзеньків), Ірина Вірастюк (Пані Прикарпаття, Віце Пані України), Анна Бондаренко (хореограф, постановник проекту “Кліпоманія” та спів-продюсер шоу-балету “Опера”), Надія Слюсаренко (директор туристично агенції “Софія”) та Олег Михайлюк (організатор та продюсер еротик шоу, директор “Орландо-шоу”)

Приходьте й ви. Буде гаряче. Попри все…