Людмила Ясінська ледь не втратила зуби! Зате навчилась готувати…

Або зіркові роздуми на тему: “Як я провела літо»
Як не крути, а літо у молодої співачки Людмили Ясінської видалося насиченим. Дівчина встигла відспівати сольні концерти на сценах курортів Львівщини, зокрема у Трускавці, заполонити радіоефіри України із новою піснею-дуетом «Трилер», яку виконала разом із молодим репером Black D, поспівати і посвяткувати своє день народження у Криму, отримати в подарунок лижі у Славську та оцінити на пару із Lamoю кілька десятків чоловіків у першому турі чемпіонат з чоловічого стриптизу…

А почалося все з винного соусу, який став навідємним атрибутом однієї з кулінарних програм «Смак мандрів» та створив «неповторний» запах на увесь знімальний майданчик…

– Нестомна жарина розморила глядачів і мене разом з ними, проте програму «Смак мандрів» на телеканалі «Новий» вона не скорила. Зізнаюся в таку погоду на кухні перебувати дуже і дуже не легко. Хоча є й свої позитиви, будучи ведучою «смачної програми» паралельно вчусь куховарити разом із усією знімальною групою, – ділилася враженнями Люда Ясінська. – Найцікавіше і найсмачніше, що мені наразі довелося приготувати – це креветки у винному соусі. Власне приготування останнього не обійшлося без пригод «із запашком». Запах на знімальному майданчику від соусу стояв немислимий, та на щастя – запахи невидимі, тож глядачі цього «диво-аромату» не відчують. До того ж результат кулінарних досліджень таки вартував таких «ароматів», смакувало фантастично!

Шостого липня співачка відсвяткувала свій день народження. Скромно і у вузькому колі друзів. Зате романтично, бо ж хіба можна інакше святкувати на березі Чорного моря у Криму?!
Святкувала двічі, спершу біля моря у тісному колі рідних друзів, – пригадує співачка. – А продовжила вже більш масове гуляння у Трускавці. Звісно ж почалося все зі столу, а закінчилось, як завжди з мікрофоном та піснями. А на наступний день поїхали на поправини на велосипедах попивати східницьку джерельну водичку. Таку цілющу воду пила вперше, тож друзі не забарилися з настановами, мовляв пити її треба зі спеціальних горнят і через соломинку, інакше можуть вилетіти зуби… І тут же заспокоювали словами: «Але ти не переживай, на їх місці одразу виростають нові – золоті!».