Людмила Ясінська відсвяткувала свій день народження у небі

Днями співачка і бізнес-леді, телеведуча і співзасновниця конкурсу «Міс Галичина» Людмила Ясінська пересіла з-за керма свого елегантного мерседеса… за штурвал літака. «Приміряти роль пілота» – такий незвичний подарунок зробив до дня народження зірковій білявці її чоловік, ізраїльський кінопродюсер Рамі Дамрі. Навіть не підозрюючи про страх висоти у дружини…

Після гостин у рідному Львові, де Людмила під час «Євро 2012» зі сцен «фан-зон» неодноразово презентувала новий танцювальний сонячний хіт «Keep It Up!», співачка із тримісячною донечкою Мілі Людмилою Дамрі полетіла в Ізраїль до чоловіка. Каже, записуватиме там українську версію свіжоспеченої „Keep It Up!”. Тим часом наближалося день народження виконавиці, до якого Рамі підготував дружині сюрприз-подарунок – мандрівку у небо… Та чоловік навіть не підозрював як важко і страшно було наважитись співачці прийняти такий романтичний презент.

– Я дуже боюсь висоти і після стрибка з банджі з моста у Кам’янець-Подільському кілька років тому, думала, більше ніколи не буду екстремалити на такій висоті, – зізналася Людмила Ясінська. – Але від подарунків відмовлятись не можна, та і не хотілось, тому зібрала страхи в кулак і таки полетіла… Звісно не сама, а з інструктором з авіашколи в м. Герцелія, який давав не лише цінні вказівки, а й злітав та садив літак. Літали ми близько години на Північ Ізраїлю. Краєвид з висоти пташиного польоту був такий, що я й забула про всі страхи. Та коли інструктор вирішив показати кілька трюків, відчула, як серце впало у п‘яти…

Зараз співачка роздумує чи продовжувати навчання і отримати ліцензію, але, каже, що насправді впевненіше себе почуває на землі ніж у небі. Нагадаю, що Ясінська любитель «підкорювати нові вершини» і вчитися усьому новому. Так торік зіркова білявка отримала зелену карту з гольфу, яку видають після успішного складання іспиту з основ цієї елітної гри, і яка дає право у подальшому грати на міжнародних полях.

Що ж стосується святкування уродин Людмили Ясінської, то усе відбувалось у тісному родинному колі із поїданням тортів та стрибками у басейн.

www.MusicUkraine.com