Львів продовжує перебувати у “червоній” зоні: що вирішила міська комісія ТЕБ і НС

У мерії кажуть, що, попри певну стабілізацію, у Львові фіксують досить високий рівень захворюваності на COVID.

22 листопада у Львові відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, яка прийняла низку уточнюючих рішень. Про це у Facebook повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

За його словами, попри часткову стабілізацію COVID-показників, у місті все ж фіксують досить високий рівень захворюваності.

“Так, станом на сьогодні у міських медичних закладах перебувають 693 особи, в реанімаційному відділенні – 56 осіб, на ШВЛ – 41 особа, померло за останню добу – 14 осіб. Саме тому місто продовжує перебувати у “червоній” зоні”, – зазначив Андрій Москаленко.

Як він наголосив, сьогодні комісія ТЕБ і НС прийняли низку уточнюючих рішень:

  •  Заборонено проведення будь-яких масових подій. Окрім тих, де всі організатори і відвідувачі вакциновані. А також не більше 50% заповненості площі чи зали
  • Робота закладів громадського харчування дозволена лише за таких умов. 100% вакцинації у всіх працівників і відвідувачів. А також дотримання норм – не більше ніж 4 людини за столом і відстань 1,5 м, заповненість не більше 50%.

Як відомо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував вихід Львівської області з “червоної” зони карантину. Для ухвалення відповідного рішення на цьому тижні ініціюватимуть засідання державної комісії ТЕБ та НС.

Залишити відповідь