На Бандерштаті зможете побачити виступи Фіолет і Веремій

Рок-гурт «Веремій» з Києва завітає до Луцька на фестиваль українського опору «Бандерштат-2014» із новою концертною програмою та сюрпризами.

Гурт «Веремій» представить публіці на фестивалі свій новий альбом «Вільна земля». Водночас, як обіцяють музиканти, своїх шанувальників порадують «старими» добре відомими піснями.

«Бандерштат» для них є особливим та одним із найулюбленіших фестивалів, повідомляє лідер гурту Віталій Калініченко.

Я люблю своє місто, але не завжди встигаю буди в курсі усіх новин. Тому приходячи додому завжди читаю новини Львова . На цьому порталі завжди найперші новини міста, чудовий контент, різноманітні статті з усіх галузей. Так, що я завжди, не зважаючи на обставини життя, є в курсі найважливіший подій мого рідного міста Львова.

«Луцьк за нами скучив, як і ми за ним! Тому ми будемо раді, повернутись на «Бандерштат», – зазначив музикант.

Гурт «Веремій» грає у рідкісному  для України стилі – melodic-heavy-folk – складний, потужний i магнетичний.

«Їхнi твори – епiчнi полотна, вишитi складною музичною технiкою, прикрашенi звучанням флейти, скрипки й вiолончелi. Мiфологiчнi сюжети пiсень сповненi символiчними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками».

 

 

Також на фестиваль «Бандерштат-2014» завітає відомий луцький рок-гурт «Фіолет». Порадує команда своїх шанувальників на другий день заходу – у суботу, 2 серпня.

За словами лідера «Фіолету» і арт-директора фестивалю Сергія «Колоса» Мартинюка, «Бандерштат» став одним з перших великих майданчиків, де гурт мав можливість грати.

«Для нас «Бандерштат» – найрідніший фестиваль у нашій країні. Тому зараз виступати тут це внутрішнього і гордо, та в деякій мірі і відповідально», – додав він.

Як розповів Колос, цьогорічна фестивальна програма «Фіолету» складатиметься з пісень нового альбому «Вігвам». «На підтримку альбому туром ми об’їхали фактично всю країну та кращого за роки існування гурту», – зазначив вокаліст «Фіолету».

«Не обійдеться і без деяких сюрпризів», – заінтригував Колос.

Нагадаємо, на минулорічному фестивалі «Фіолет» виступив на акустичній сцені «Бандерштату».