На концерті ATB у Львові Vladislav Левицький поєднає електронну музику із живим вокалом

Концерт всесвітньо відомого Андре Танненберга aka ATB відбудеться у Львові 15 травня 2010 року. Програму «THE DJ’S 5 IN THE MIX», з якою ATB вирушив у всесвітній тур, представлять у ВТЦ «Lemberg». Організатори, які вже встигли заробити собі авторитет на зимовому концерті «Blank & Jones» у Львові, обіцяють надсучасний саунд, приголомшливе світло і, звичайно, кращу музику.

Критики називають ATB унікальним явищем у танцювальній музиці – творець популярної клубної музики з однаковим успіхом продає як танцювальні треки, так й ізі-ліснінг (http://znaki.fm). Востаннє ATB виступав в Україні під час «Godskitchen Urban Wave 2010» у Києві.

15 травня у ВТЦ «Lemberg» на сцені з’явиться також Josh Gallahan, що супроводжує ATB під час всесвітнього туру. Ексклюзивним сетом потішать публіку Derrick & Tonika, їх підтримають Tigran Oganezov, Garry Shumoff, Buratino, Paul Wheaten та T-One.

Ще одним ексклюзивом стане поєднання електронної музики та живого вокалу – за цю частину відповідатиме проект «Bald Brothers» та Vladislav Levitskiy (aka Levy).

Нагадаємо, вартість квитків на сенсаційний концерт ATB у Львові до 30 квітня складає 140 гривень. З 1 до 14 травня запрошення можна придбати за 180 гривень. У день концерту квитки продаватимуть за 250 гривень. Є можливість придбати VIP-запрошення.

Офіційний сайт події: http://nichstudenta.lviv.ua/atb/