На сцені в Баку Руслана ледь не залишилась без одягу

Руслані стало так гаряче в країні вогнів, що співачка почала роздягатися прямо на сцені

2 лютого в Баку відбувся півфінал відбору учасників пісенного конкурсу «Євробачення-2010» від Азербайджану. У якості спеціальних гостей на сцені Buta Palace виступили переможці «Євробачення» Руслана та Олександр Рибак і бронзова призерка минулорічного конкурсу Айсель Теймурзаде.

Руслана презентувала публіці мікс своїх найпопулярніших пісень, серед яких прем’єра треку The girl that rules feat. Missy Elliott, а також виконала хіт The Beatles Back in USSR. Окрім балету «Життя» співачка залучила до свого виступу бакинський ансамбль, що додав концертному шоу співачки східної екзотики.

Але не лише місцевому ансамблю з притаманним їм азербайджанським темпераментом вдалося додати гостроти виступу української амазонки. Сама Руслана так сильно увійшла в запал під час виконання Wild dances, що у розпалі «диких» танців у співачки розщепнувся корсет, і вона ледь не залишилась без костюму на очах у багатотисячної публіки. Врятувати ситуацію допомогла учасниця балету, яка, не спиняючи танців, застібнула на Руслані корсет.

Не дивлячись на курйози, Руслана в черговий раз залишилась задоволеною виступом в Азербайджані та тієї теплотою, з якою її завжди зустрічає бакинська публіка.

Руслана: «Азербайджан мені дуже імпонує своєю енергетикою. Вже декілька років підряд я приїжджаю сюди з концертами і відчуваю шалену віддачу публіки. Тут, у країні вогнів, я відкрила для себе надзвичайно багато історичних традицій цього народу. Я зустріла нових друзів, нових партнерів, і цього року вболіватиму за Азербайджан на «Євробаченні», не залежно від того, кого з учасників обере журі».

В цей самий день рівно два роки в Баку в рамках підготовки «Євробачення» публіка вперше побачила нове концертне шоу Руслани, що вже встигло об’їхати світ: від Європи та Азії до Америки та Канади.