Надія Гураль зняла новий відеокліп

Жвавий, літній, легкий як морський бриз – так можна описати відеокліп Надії Гураль на пісню “Рідне місто”, який незабаром зможуть побачити глядачі. Вже відзнято весь відеоматеріал, і зараз проводиться його монтаж та постпродакшн.

Зйомки та всю подальшу роботу над відео здійснює талановитий львівський режисер Олександр Сюткін, відомий своєю співпрацею з багатьма зірками шоу-бізу. Це не вперше Надії доводиться працювати з Олександром, він був автором попереднього кліпу на пісню “Село моє”.

Відео “Рідне місто” за сценарієм не має вираженої сюжетної лінії. Метою роботи є показати красу міста, і в поєднанні з надзвичайним текстом пісні, створити глядачеві святковий настрій. В цьому співачці у кадрі допомагають красиві енергійні дівчата з шоу-балету “Танго”, музикант Павло Волощук, а також прості перехожі, що час від часу потрапляють в поле зору об?єктива. В додаток до всього – красиві наряди співачки, родзинкою з посеред яких є унікальний в`язаний костюм, спроектований, як і всі інші, Надією, а втілений у життя відомою тернопільською майстринею Світланою Мазур.

Зйомки ж проводились у різних місцях – на центральних вулицях міста, в парку, на катері, і навіть на даху висотного будинку. Робота була цікава і різноманітна.

Загалом співачка задоволена тим, як пройшли зйомки і обіцяє шанувальникам, що вже скоро вони зможуть побачити готову відеороботу на своїх екранах.


www.MusicUkraine.com