Наталка Карпа презентувала новий альбом «Сонцезалежна»

Популярна українська співачка, заслужена артистка України – Наталка Карпа днями офіційно представила довгоочікуваний альбом «Сонцезалежна», про що розповіла на своїй офіційній сторінці у Facebook:

«Коли ти, справді, чогось хочеш, ти в уяві прокладаєш план, плекаєш мрію, налаштовуєш траєкторію реалізації – закочуєш рукава і рухаєшся в напрямку здійснення свого бажання!

Як правило, ця дистанція може бути різною, по часу!

В моєму випадку – це два роки!

Два роки я мріяла, що зможу випустити стилістично цілісний, наповнений сонцем, теплом та якістю альбом
Одинадцять треків, чотири бонуси, гарні автори, професійні музиканти, якісні студії, велика команда, яка працювала над створенням нового альбому «СОНЦЕЗАЛЕЖНА»

Спочатку були сингли, яких об’єднував один меседж – позитив!!! Вони лунали на радіо, їх можна було бачити по ТБ, або погугливши – знаходити на просторах нету. І що для мене, було не характерно, ми притримувались однієї стилістики, напрямку (бо часами люблю з крайності в крайність – хто особисто знає, той зрозуміє).

А ще розуміла – в мене є соціальна складова – коли в країні складна ситуація – я, як артист, маю додавати віри, вселяти надію, і великими порціями роздавати позитив!!!

Насправді цей альбом це ціла книга історій – смішних, сумних, дотепних, життєвих, романтичних! Але однозначно щирих!!!

Зараз я дуже чекаю на відгуки – кому, що заходить? Яка улюблена? Чи варто експериментувати? Як кавер? Чи правильно що додали бонуси?
Словом, будь-яка рецензія від Вас, буде дуже корисна)!» – написала співачка.
Готуєшся до свого концерту чи заходу? Одною з основних задач є підбір якісного музичного обладнання. І найкращий вихід, це оренда звуку від http://abpg.com.ua/ Приємні ціни, якісне та професійне обладнання. Ви будете приємно здивовані звучанням.

Long Play включає, як відомі, улюблені українцям пісні: «Плюс один», «Вірна», «Сонцезалежна», так і абсолютно нові композиції.

Нагадаємо, нещодавно Наталка презентувала лід-сингл нового альбому – пісню «Тип». У цій композиції співачка розповіла про стосунки прекрасної статі з типом чоловіків, які викликають суперечки оточуючих.

«Ти мій тип, але тіло не слухає розум» – тому що розум тобі підказує, що він не такий, але ти нічого з собою вдіяти не можеш. Я думаю, це стан, переживала не одна дівчина. Незважаючи на переконання навколишнього середовища, тебе все одно до нього тягне і ти не уявляєш без нього свого життя. Тобі хочеться кожну хвилину, секунду бути саме з ним … » – коментує артистка.

Незабаром Наталка презентує кліп, в якому постане перед глядачами в формі однієї з найсексуальніших професій світу.