Наталка Карпа разом із своїм йоркширським тер’єром Чіпом відкрили Dogs Fashion Show

 

Наталка Карпа разом із своїм йоркширським тер’єром Чіпом відкрили Dogs  Fashion Show, яке нещодавно відбулось в одному із ресторанів Львова в рамках зйомок програми «Кадрики». Кожна собачка-модель на шоу продемонструвала по два образи. На перше дефіле  Чіполліно вибіг одягнутий в стилі casual, а на друге – в класичному фраці і ніби по червоній доріжці продефілював перед глядачами.

Знаючи,  що поруч  з ним зірка, Чіп  як справжній джентльмен і галантний кавалер ні на секунду не відходив від своєї дами, а коли хтось намагався відволікти увагу Наталки – то одразу чув на свою адресу нестримний гавкіт.

Наталка Карпа: «Чіп – мій маленький охоронець. Надзвичайно його люблю. Часто беру разом із собою на вечірки. Він в мене надзвичайно фотогієнічний, обожнює позувати на камеру і бути в центрі уваги. Він вже не раз з‘являвся разом зі мною в ТВ-програмах та на сторінках глянців».

Діти, які разом із своїми улюбленцями, зібралися на показ, довго не відпускали зіркових гостей з вечірки. Чіп купався в оваціях. В принципі, як і личить справжній зірці.