Наталка Карпа зняла нове відео про трагічну любов і світлу пам’ять

Співачка Наталка Карпа завершила зйомки нового кліпу “Від мене до тебе”. За задумкою, драматичний сюжет, трагічна історія кохання і лірична пісня тримають глядача в напрузі до останніх секунд. Три дні зйомок, довгі години перегляду архівного матеріалу та увага до кожної деталі… Це не просто кліп, це пам’ять про людей, життя яких забрала неймовірна трагедія на Скнилівському летовищі – найбільша трагедія у світі в історії авіашоу.
Наталка Карпа: “Ця відеоробота для мене дуже важлива. В ній є частка автобіографічності, трагічності, яка була в моєму житті. Також вона соціальна, тому що присвячена події, яка вісім років тому вразила багатьох. Але все-таки в кліпі “Від мене до тебе” буде багато світла. І це найголовніше!”
Наталка Карпа виступила у цьому кліпі в ролі не лише виконавиці пісні і головної героїні, але й разом із Олею Войцович стала співрежисером відео. В ротації музичних каналів кліп «Від мене до тебе» має з’явитися вже в середині липня. А в серцях людей, які стали свідками величезної трагедії 27 липня 2002 року, він залишиться назавжди.