Несподівано лірична Руслана. Сингл від Руслани

“Я йду за тобою” – новий синґл Руслани з альбому “Амазонка”. Це, ймовірно, найнезвичніша робота співачки за останні кілька років, бо такої чутливої, а не «дикої» Руслани, шанувальники не чули вже давно. «Ця пісня дуже настроєва, вона весняна. Ми вирішили якраз її зараз презентувати, щоб люди трошки відпочили від стереотипу, що Руслана – це обов’язково «Гея-гей!», це обов’язково якийсь грюкіт, тупіт, постійні вигукування… Так що мені зараз дуже приємно давати ліричні пісні, тому що я бачу, що люди не налаштовані на це і в них реальне здивування», – каже співачка.

Саму композицію вона присвятила Сашкові Ксенофонтову, своєму чоловікові і творчому соратникові, який, до речі, і написав лірику. А от музика народилася у співачки відразу і повністю, що буває рідко. Отож якось Руслана затрималася допізна студії і вже майже засинала, коли в її голові заграла ця мелодія. Взагалі-то вона в таких випадках відразу записує ноти на всьому, що трапляється під руку. Але чи то вже її здолав сон, чи під рукою нічого не виявилося, коротше – тоді ноти не записала. І коли прокинулася зранку, то першим ділом злякалася, що вона не зможе згадати цей мелодійний ряд. Але повернення в студію все відновило в пам’яті. Як тепер каже співачка, це одна з найеротичніших робіт в її репертуарі, і вона настільки настроєва, що вже байдуже, чи стане вона лідером ефірів.

«Як на мене, “Я йду за тобою” має настрій. Чи стане вона гітом – це для мене, в принципі, не має значення. Просто хочеться, щоб вона створила вам весняний настрій».

Презентація пісні в радіоефірі відбудеться 12 квітня.