Новий альбом Надії Гураль – „На край світу”

Довгоочікуваний авторський альбом тернопільської співачки Надії Гураль „На край світу” нещодавно побачив світ, і днями шанувальники вже зможуть придбати його, та на власні вуха почути та оцінити збірку з вибраних пісень авторки.
Диск містить 13 пісень, які створені в різний час співочої діяльності і є своєрідним підсумком творчості за останні роки. Багато хто вже знайомий з композиціями Надії Гураль, і з перших акордів впізнає „Село моє”, „На край світу”, „День народження” чи „Рідне місто”. У збірку увійшла також одна з перших пісень співачки – лірична „Буває й гірше”, та зовсім нові: „Назавжди твоя” та „Думала”, робота над якою завершилась саме перед підготовкою альбому до видання.
Для тих хто не лише любить слухати а ще й полюбляє співати – на диску, в якості бонус-треків, є три оригінальні фонограми пісень, які за рейтингами багатьох радіостанцій визнані найкращими з репертуару Надії Гураль. Які саме? – це маленький секрет співачки, який розгадати дуже просто – достатньо знайти в продажу диск з білою обкладинкою „На край світу”.

Альбом видано спільно з Мистецькою Агенцією „Наш формат” (м. Київ) – видавцем, який підтримує виключно україномовного виконавця. Збірка є авторською – слова і музику до всіх пісень написала Надія Гураль.