Оксана Караванська показала у США колекцію унікальних вишиванок і одягне володарку титулу «Міс Українська Діаспора 2014»

Вдруге від початку 2014 року відома українська дизайнер Оксана Караванська представила свої колекції Haute Couture у США. 28 вересня в Українському Національному Музеї в Чикаго відбувся показ дизайнерських вишиванок Караванської – під час благодійного фешн-бенкету, що стане преамбулою до старту масштабної етновиставки «Стильне століття шляхетного одягу». А напередодні, 27 вересня, у Місті вітрів пройшов щорічний конкурсу краси «Міс Українська Діаспора 2014». У своєму фінальному виході учасниці дефілювали у розкішних вечірніх сукнях від українського дизайнера.

Український Національний Музей в Чикаго, заснований у 1952 році, – чи не найвідоміший український музей у США. 3 жовтня тут відкрили етновиставку “Стильне століття шляхетного одягу”. Спеціальною гостею експозиції стане Оксана Караванська. 28 вересня під час ексклюзивного показу гості Музею мали нагоду вперше побачити кілька десятків унікальних авторських вишиванок. Особливість вишиванок Караванської у тому, що в них поєднано елементи старовинних українських сорочок із новими тканинами, технологіями, сучасним кроєм.

– Ця колекція – наче моє життя: вона – дуже розмаїта, – каже Оксана Караванська. – Тут є частина автентики, частина – отого класичного, вічного, частина – сучасності і щось із майбутнього. Це дуже особистісна колекція. Саме так особисто я роблю вишиванку.

А 27 вересня, напередодні показу колекції вишиванок в Українському Національному Музеї, Оксана Караванська стала почесним гостем ще одного масштабного дійства у Чикаго. У приміщенні «Copernicus Theater» відбудеться щорічний конкурс краси «Міс Українська Діаспора 2014». За титул найвродливішої змагатимуться красуні українського походження, які живуть у діаспорі. У своєму фінальному дефіле конкурсантки з’являться перед публікою у розкішних вечірніх сукнях від Оксани Караванської. А сама дизайнер буде серед членів журі.

Варто зауважити, що організатори та учасниці конкурсу «Міс Українська Діаспора» протягом останніх місяців щедро допомагають українській армії та госпіталям. Крім того, цьогоріч вони реалізували кілька важливих ініціатив, зокрема фотопроект «Крим – це Україна», фото- і відеопроект у підтримку українського війська «Я дочекаюсь тебе». До слова, свої сукні Оксана Караванська привезла з України у США і абсолютно безкоштовно надала конкурсанткам –  аби красуні не витрачалися на коштовне конкурсне вбрання.

Про Оксану Караванську
У 1996 році на конкурсі Alta-Moda колекцію Оксани Караванської відзначив П’єр Карден. З того часу Оксана Караванська – член Експертного комітету Української Ради Моди – брала участь у великій кількості модних подій як в Україні, так і за її межами. Участь в Українському Тижні Моди, безпрецедентний для України благодійний тур з показами колекції найбільшими містами США та Канади, покази у Мілані та Парижі, створення колекції Haute Couture спеціально для закриття півфіналу та фіналу «Євробачення-2005», реєстрація другої лінії OK’ by oksanakaravanska та OK’ by oksanakaravanska for men, створення перших українських дизайнерських парфумів, успішний вихід на ринок США – усе це складає біографію одного з найкреативніших дизайнерів України, чиї шоу завжди яскраві та феєричні, колекції гостро модні, обов’язково українські та абсолютно непередбачувані.
Все время ищете новые модели любимой марки машины? Вот я отношусь к таким людям. Сейчас волнует вопрос сколько стоит Lada Granta . Я за этой моделью давно охочусь. Сейчас появилась возможность приобрести ее. Этот седан и эго вариации стоимости и рентабельности заставляют меня задуматься. Буду ждать выхода автомобиля на рынок.