Оренда спецтехніки з вигодою для себе

Будь-яка робота, пов’язана з великими капіталовкладеннями і великою кількістю робочих рук, завжди виконується численними субпідрядними організаціями. У цьому бізнесі складно вижити великим компаніям, так як малі мають великі привілеї.

Наприклад, за рахунок малих бюджетів, вони частіше користуються послугами оренди, що, в свою чергу, живить весь ринок і розвиває мале підприємництво, поступово витісняючи великих гравців: покупка і утримання техніки для більшості компаній стає непотрібними і вкрай небезпечними витратами, особливо, якщо мова йде про цілий парк машин особливого призначення.

Для розважливих бізнесменів, оренда спецтехніки на сайті alef-stroy.com – реальна можливість заощадити. Щоб довести цю тезу, навіть не потрібно вивчати численні фінансові звіти, досить включити логіку. Отже, з чого складаються витрати на власну спецтехніку?

Перш за все, це вартість самої машини і всіх документів. Це вже кругла сума, виплатити яку одноразово можуть аж ніяк не всі підприємці. Але далі починається справжня свистопляска: техніку необхідно десь розміщувати, бажано, щоб це приміщення було захищене від будь-яких зовнішніх впливів, в тому числі опадів.

Тобто, їй необхідно приміщення, крите, наповнене інструментами, так як машину доведеться періодично лагодити і проводити профілактику, спрямовану на усунення проблем технічного характеру. Крім того, необхідний обслуговуючий персонал і фахівці, які, власне, і будуть експлуатувати машину. Звичайно, якщо в парку тільки одна машина, це не є таким актуальним, але проблема в тому, що в роботі постійно потрібні різні технічні засоби.

Ви ще загинаєте пальці? Тоді ось ще пункти: спецтехніка постійно модернізується, і для оперативного виконання поставлених завдань, необхідно оснащувати її всіма нововведеннями, які з’являються на ринку. Інакше, можна не встигнути за вимогами часу і потребами ваших клієнтів. Крім того, існують витратні матеріали, які необхідно постійно міняти. А ще паливо. У підсумку – величезні суми, регулярні платежі, які практично неможливо мінімізувати.

Що ж виходить? Купівля спецтехніки вигідна лише великим компаніям, але ті зазвичай самі не стають субпідрядниками. Для них куди вигідніше наймати субпідрядників самостійно і фактично усуватися від самостійної роботи над проектом.

Результат: оренда процвітає, так як в подібній схемі співпраці вона стає єдиним розумним виходом, вирішальним всі виникаючі по ходу проблеми. Орендодавець в даному випадку виступає тією особою, яка і проводить всі роботи з підтримки та модернізації свого парку, знімаючи з вас всі витрати. Не забувайте, що спецтехніка не потрібна постійно, а тому в той момент, коли вона простоює, вона фактично працює проти вас. У компаній, що спеціалізуються на оренді, такої проблеми не виникають – їх машини експлуатуються постійно.