Перший авторський музичний фільм «Згадати першу любов»

Автор та виконавець Назар Савко вже кілька років поспіль пише пісні для багатьох артистів. Цього року Назар спільно з компанією Navsi100.com створив абсолютно новий продукт для українського шоу-бізнесу – музичний фільм «Згадати першу любов».

«Згадати першу любов» це історія про те, як ангел Амур побачив, що на Землі стало занадто багато насильства, ненависті та непорозумінь. Він вирішив спуститись до людей і нагадати їм про їх першу любов, про ті чисті почуття, які огортали їх серце і цим самим робити їх добрішими. Перетворившись на ведучого, він звертається до людей різноманітних професій з одним питанням «А чи пам’ятаєте Ви свою першу любов?»

Ролі людей різних професій виконали:

Наталка Карпа – Владіслав Левицький
Захар – Гурт Оратанія
Зоряна – Ener.G
МС Франик – Гурт Гламур
Мія – Майя
Гурт ТоNіКа – Група Вушка

У ролі Амура автор та виконавець Назар Савко.

«Згадати першу любов» це музичний фільм, який не створюється за кошти «замовника» ,а за творчої ініціативи учасників проекту. Важливим фактором є те, що мюзикл написаний рідною мовою і усі пісні україномовні.

Назар Савко: «Я вважаю, що зараз склалась така ситуація, що ефір телебачення заполонили російськомовні пісні. Ми забуваємо про наш рідний український мелос. З кожним роком ця ситуація загострюється все більше і більше. Ні, я абсолютно не проти російської естради, але хочу, щоб щоб українські пісні «жили», їх співали, слухали і любили. Важливим важелем впливу на людей є телевізор. Цей голубий екран формує естетичний смак у людей, особливо у підлітків. Тому у мене виикла ідея створити такий музичний фільм, який показує що у сучасної української популярної пісні теж є майбутнє. Пісні, які звучать у мюзиклі дуже різнопланові, адже до їх написання, окрім мене долучились талановиті автори і я маю надію, що вони сподобаються людям різного віку.»

www.MusicLviv.org.ua