Під час виступу у Києві Zоряна передала привіт В.Кличку в ефірі Першого національного

Коли ти прокинешся 2-го січня 2010 року і будеш перемикати телеканали в пошуках чогось цікавого, тоді не пропусти виступ групи «ZОРЯНА» на Першому національному в програмі «Фольк-music», о 21:45. Твій екран просто «взірветься» від потужної енергії та новорічного настрою завдякі цій команді. Саме 2-го січня вони заспівають свою Новорічну пісню та привітають тебе з роком білого тигра! Та це ще не все…

Крім Новорічної композиції ти зможеш почути та побачити, як група «Zоряна» переробила у своєму поп-роковому стилі народну пісню «Б`є мене милий» спеціально для проекту «Фольк-music». Презентація цієї роботи відбудеться 23 січня 2010 року,о 21:45 на Першому національному каналі. Під час самої пісні Zоряна шокувала всіх присутніх, заскочивши в кедах на рояль , а пізніше продемонструвала,що вміє боксувати,натягнувши на руки боксерські рукавиці.І це під час однієї пісні.А ще, ця невгамовна та енергійна дівчина встигла передати привіт Кличку та побажала, щоб в нікого не було такої “садо-мазо гармонії” як у пісні. Але краще це раз побачити, адже дивитись і справді буде цікаво!

А 18 грудня 2009 р. Zоряна заспіває в концерті бійцівського клубу «Магарич» у Львові, в Обласній філармонії .Початок о 19:30. Та і цей виступ не обійдеться без новорічних сюрпризів. Як пообіцяла Zоряна, це буде мегакруто та у форматі,якого від неї ніхто не очікує!

P.S. Телеверсію цього виступу можна буде переглянути на каналі НТА(Львів) у новорічну ніч,31 грудня , о 21:00. Не пропусти!!!