“Пікардійська терція” дала антиепідеміологічний концерт

Піккардійська терція” у суботу, 14 листопада, презентувала киянам програму під назвою “Усе тобі”.
“Ця програма не є новою за композиціями, але вона нова у такій концепції, – розповідає Славко Нудик, вокаліст “Піккардійської терції”. – Пісні з цієї програми жодного разу не виконувались на одному концерті. Адже, ми склали програму, враховуючи побажання публіки, те, що вони зазвичай вигукують на концертах, і назвали її “Усе тобі”.

Розпочали “піккардійці” свій виступ словами “Епідемією нас не налякати. Замість марлевих пов’язок та “Таміфлю” ми подаруємо вам сеанс доброї терапії”.

Хоча марлеві пов’язки перед входом до зали таки пропонували.
“Люди бояться, – продовжує Славко Нудик. – Люди навіть хотіли здавати квитки через епідемію, ми обіцяли їм, що забезпечимо масками”.

Але сеанс позитивних емоцій, які дарували “Піккардійці” міг перемогти будь-яку хворобу. До речі, до вокальної формації доєднались барабанщик та перкусіоніст. Особливо, глядацьке око порадував останній, який вражав глядачів своєю яскравістю та харизмою.
“Перкусіоніст Іван Вощина раніше працював в Росії, – продовжує Славко. – Був у команді музикантів Валерія Леонтьєва, а коли повернувся до Львова, почав працювати з нами. А барабанщик Ігор “Марцефал” Лесько працював у ансамблі “Смерічка”, він один з найвідоміших барабанщииків України”.

Щодо самого концерту, то не обійшлось без відомих композицій “піккардійців” – “Капелюх”, “Ти на землі – людина”, “Сад ангельських пісень”, “Пісня про Львів” та дружніх шаржів “Sole Mio” та “Les Champs-Elysees”. Серед нових композицій, які “Піккардійці” виконали на концерті були дві пісні Володимира Івасюка “Повір очам” і “Відлуння твоїх кроків” та пісня на слова Антонича “На вітер”.

Не обійшлося і без жартів. Вокальна формація переробила пісню “Горіла сосна” на жартівливий манер – замість розплітання коси вони оспівали обряд “гоління вусів”.
“Цю пісню ми співали, ще коли були студентами, створили її спеціально для “капусника”. Вирішили, що і для нареченого має бути обряд, не тільки для наречених. У нас молодий голить вуса, що символізує, що його молодість вдіходить”.

“На біс” шанувальники “Піккардійської терції” викликали кілька разів , поки ті не заспівали славнозвісний “Старенький трамвай”.