Після важкої хвороби померла ексочільниця МОН Любомира Мандзій

Після тяжкої хвороби померла Любомира Мандзій.

У вічність відійшла колишня очільниця Міністерства освіти України та департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. Про це у Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

“Сумна новина. Після важкої хвороби відійшла у вічність українська освітянка Любомира Мандзій. Пані Любомира була дуже потужними професіоналом, таких людей називають світочами науки. Нам всім дуже бракуватиме її мудрих порад та рішень”, – зазначив мер Львова.

За інформацією Zaxid.net, Любомира Мандзій хворіла на онкозахворювання.

Любомирі Мандзій було 48 років, Фото: МОН

Довідка. Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у с. Опака Дрогобицького району Львівської області. 1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Географія”. Упродовж 1998-2001 рр. за спеціальністю “Політичні інститути та процеси” навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента. З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка. Протягом 2016-2019 рр. – директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 р. призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України. В період з 25 березня 2020 року по 25 червня 2020 року виконувала обов’язки Міністра освіти і науки України.

Залишити відповідь