Послуги продюсерської компанії Тuaron Management

Tuaron (Туарон)

Продюсерська компанія Туарон (Tuaron Management), є ексклюзивним представником лейблу World Media Alliance, пропонує виконавцям, музикантам, групам і творчим колективам можливість електронної дистрибуції пісні, синглу або альбому в містах Північної, Південної Америки, Австралії, Європи і всього світу.

World Media Alliance – незалежний музичний лейбл з головним офісом в Майамі, що спеціалізується на випуску та продажу музичних альбомів по всій земній кулі, більш ніж в 60 країнах світу, і більш ніж 20 000 проектах.

Дистрибуція, або дистриб’юція – це вид діяльності з оптової закупівлі та подальшої реалізації товарів на регіональному ринку.

Продюсерський центр співпрацює з найбільшими компаніями в електронній дистриб’юціі: iTunes, AOL, eMusic, MusicNet, BuyMusic, Beatport, Napster і іншими. Налагоджені контакти з понад    20 000 музичних журналів та радіостанцій у всьому світі.

Не залежно від того, є у Вас одна авторська пісня або цілий альбом, Ви можете скористатися нашою пропозицією, збільшити аудиторію своєї творчості і отримати додаткові прибутки. Ми готові розглянути композиції на всіх мовах світу, гідні уваги і належної якості.

Чому це вигідно?

•  Вартість електронної дистрибуції альбому значно нижче, ніж запис і розповсюдження компакт-диска з музичними композиціями.

•  Територія розповсюдження та продажу компакт-диска строго визначена і обмежена, в той час, як процес електронної дистрибуції налагоджений в країнах по всьому світу.

•  Продаж компакт-диска на увазі певний проміжок часу, протягом якого він буде продаватися. Період електронного поширення Вашої музики не має строків закінчення.

Чому це зручно?

•  Весь процес організації електронної дистрибуції виконує продюсерський центр Туарон, артист лише підписує договір та надає музичний матеріал.

•  Електронна дистриб’юція-це додаткова можливість збільшення аудиторії шанувальників за кордоном і додатковий прибуток.

•  Компанія регулярно надає звіти про продажі і виконує всі грошові перерахування.

Продюсерська компанія Туарон так само пропонує артистам систему бонусів:

Виконавці з істотними показниками продажів, отримують можливість проведення та організацію гастрольних концертів в Північній і Південній Америці.

При наявності відеокліпів артистам надається можливість безкоштовної ротації відеокліпу на супутниковому каналі в Європі (країни Балтії) та Америці (США).

Ціни на послуги:

–  Міжнародна дистрибуція треку (синглу) у збірці – ($200 за трек в альбомі);

–  Міжнародна дистрибуція альбому або треків$2000;

–  Ротація на більш ніж 1000 радіостанцій США – $1000;

– При замовленні послуг, ротація відео на супутниковому каналі в Європі (країни Балтії) та Америці (США) – безкоштовно!

Приклади розміщених альбомів:

http://itunes.apple.com/us/album/late-stone-age/id388089851
http://itunes.apple.com/us/album/i-love-you-girls-i-love-you-boys/id385961522
http://itunes.apple.com/us/album/my-star/id385930644

Всю детальну інформацію Ви можете отримати в представника, написавши листа на електронну адресу admin@musiclviv.org.ua або за телефоном  +38-093-726-31-29.