Прем”єра пісні від групи “Мері” – “Не знайомий мій брат”

Ось і дочекалась українська публіка чергового подарунку від своїх улюбленців – гурту „МЕРІ”. Як і слід було очікувати, цим подарунком стала пісня… Проте цього разу це пісня особлива, пісня з власною історією…
Як пригадує фронтмен гурту Віктор Винник, у жовтні 2002 року усі небайдужі відзначали  60-ту річницю створення УПА, і саме з цієї нагоди він, тоді ще учасник групи “Немо”, написав пісню під назвою “Незнайомий мій брат”. Широкому загалу композиція стала відома лише під час “Помаранчевих подій” 2004 року, коли у виконанні гурту “Немо” вона звучала чи не з усіх радіоприймачів і перетворилась фактично на гімн тодішньої „революції”.
Довгий час „МЕРІ” не залучали дану композицію до свого репертуару, проте навесні 2010 року, на радість усім українським меломанам, трек “Незнайомий мій брат” все-таки увійшов до другої студійної платівки гурту, що отримала назву “Війни в прямому ефірі”. Зі слів самого автора, це було зроблено для того, щоб показати власне, авторське, бачення твору і, можливо, подарувати пісні нове життя…
Такий крок з боку „МЕРІ”, безумовно, є надзвичайно сміливим, адже презентувати нову версію твору, який давно знають і люблять слухачі – завдання важке і вкрай ризиковане: без порівнянь не обійтись… Проте хлопці впорались із ним на 100%: „Незнайомий мій брат” у виконанні „МЕРІ” з гімну перетворився на драйвову рокову композицію, не втративши при цьому своєї сумної чарівності і щирої патріотичності….
Варто зазначити, що досить символічним виявився і момент презентації пісні, адже на FM-станціях країни композиція зазвучала саме 14 жовтня, в день чергової річниці створення УПА. Окрім того, за цікавим збігом обставин, саме в цей день „МЕРІ” виступили з сольним концертом у місті Рівному, в рамках акції „Слава Україні”, і „Незнайомий мій брат” виявився ключовою композицією на даному заході.
Отож, слухаємо, насолоджуємось… і чекаємо нових сюрпризів від „МЕРІ”
Мері – Не знайомий мій брат

www.Musiclviv.org.ua