Прес-конференція “Врятуй маленьке життя – Зроби великий вчинок”

9 березня 2010 року о 16:00 в клубі «Рафінад Піпл» за підтримки громадської організації «САМІ» відбудеться прес-конференція присвячена благодійній вечірці в підтримку акції «Врятуй маленьке життя – Зроби великий вчинок!»

Прес-конференція відбудеться за участю:

Андрія Дворакевих (дитячий хірург) з доповіддю про необхідність створення «Першого центру дитячої ендоскопії та хірургії новонароджених»; про проблеми, які існують на теперішній момент.

Андрія Породка (голова ГЦ “САМІ”) – про проведення благодійних концертів та акцій направлених на вирішення даної проблеми.

Людмили Ясінської, Владіслава Левицького (співаки)

– про свою участь в даній акції.

14 березня 2010 року о 19:00 з метою фінансової підтримки соціально обмежених дітей «Громадський центр соціально – активних молодіжних ініціатив» влаштовує благодійну вечірку у клубі «Рафінад Піпл» за підтримки адміністрації клубу для збору коштів для створення першого в Україні центру дитячої ендоскопії та хірургії новонароджених. Зібрані кошти будуть витрачені на закупівлю необхідного ендохірургічного обладнання та інструментарій. Створення центру дитячої ендоскопії та хірургії новонароджених дасть можливість безкоштовно оперувати новонароджених дітей з вродженими патологіями.

Учасниками акції стануть зірки естради Павло Табаков, Андріана, Владіслав Левицький та Людмила Ясінська, які підтримають захід своїми виступами протягом вечора.

Дата та місце проведення прес-конференції:


9 березня 2010 року, 16:00-18:00
Вул.. Руданського, 1, клуб «Рафінад Піпл»

Керівник акції:
Андрій Породко +38 063 238 07 01