ПРОЕКТ «МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ» СВЯТКУЄ РІЧНИЦЮ!!!

Ось вже рік, як «МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ» дарує Вам цікаву інформацію про львівських зірок шоу-бізу, співпрацює з виконавцями, допомагає в розвитку молодим колективам.

За цей час наш сайт переглянули десятки тисяч користувачів зі всього світу, постійно надходили різні пропозиції по співпраці, замовлення на виступи виконавців та нашого партнерства.

За цей рік «МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ» став відомим проектом не тільки у Львові, а й по всій Україні. Музичний Львів”  гучно та успішно заявив про себе на теренах львівського шоу-бізнесу, йде попереду інших. Ми єдиний в такому роді проект на Західній Україні. Стрімкий розвиток не зраджує  меті «МУЗИЧНОГО ЛЬВОВУ». Сьогодні ми можемо заявити, що працюємо над глобальним розширенням проекту та стаємо ВСЕУКРАЇНСЬКИМ! Тепер кожен регіон зможе знати своїх зірок в обличчя – це великий проект «Музична Україна».

Мета проекту «Музична Україна»: зібрати в одному проекті всіх український виконавців по регіонах, як початківців, так і вже відомих в Україні та поза її межами, створення найкращих умов для розвитку початківців – об”єднавши в одному проекті багато послуг.

Нашою особливістю є те, що ми працюємо безпосередньо з виконавцями, а не перекуповуємо інформацію.

Спеціально до річниці проекту ми розпочали співпрацю з найпотужнішим міжнародним продюсерським центром, який працює по всьому світу та надає послуги в сфері міжнародної дистрибуції. Відтепер ми займаємось піаром наших виконавців не тільки на території України, а й за кордоном.

ДЯКУЄМО, ЩО ВИ З НАМИ!!!
Керівництво проекту “Музичний Львів”