Руслана вбила день на шопінг

Розпатлане волосся зібране у хвіст, джинси, черевики, меланжева безрукавка з великим коміром і в’язана кофта поверх.

Серед натовпу в столичному торговому центрі в такому вигляді переможницю «Євробачення-2004» Руслану Лижичко відразу і не впізнати. Користуючись цим, співачка бродила по магазинах. З нею три подружки і один чоловік, схоже, охоронець. У той час як всі дівчата самі гордо несли пакети з обновками, Руслана свої віддавала помічникові.

Дівчата заходили в молодіжні магазини з дуже демократичними цінами. Спочатку артистка розглядала модні квітчасті кросівки, але, схоже, їй нічого не припало до смаку, тому що з магазину Лижичко вийшла з порожніми руками. А от у бутіку Bershka Руслана затрималася надовго. Вона вибрала кілька теплих кофт і светрів. Проте співачку дуже розчарувала довга черга в примірочні. І зірка без сорому прямо посеред торгового залу стала роздягатися! Перш дзеркалом в повний зріст вона зняла свою кофту і приміряла светр із жилеткою зі штучного хутра.

І навіть коли інші покупці побачили це, не змогли повірити, що перед ними зірка! За весь шопінг жодного автографа і ні єдиного фото на пам’ять! Тому артистка розслабилася. Вона бродила по декількох поверхах торгового центру. Заходила то в бутіки з бюджетною одягом, то в магазини косметики класу люкс. Там то співачка розгулялася по повній програмі. Руслана буквально змітала з прилавків все що бачила. Як нам розповіли продавці, вона накупила натуральної косметики на 3 000 гривень.

БЛІК.
www.MusicLviv.org.ua