Саакашвілі підтримав львівський гурт ҐОРҐІШЕЛІ

8 червня у продажу з’явиться новий альбом від львівського україно-грузинського рок-гурту Ґорґішелі. Він отримав назву Ромбамбар. Платівка виходить за підтримки Президента Грузії Михаїла Саакашвілі.

Про це ZAXID.NET повідомили учасники гурту.
До складу платівки увійшли 12 композицій: 7 – українською і 5 – грузинською мовами. Автором слів і музики виступає вокалістка гурту Тамара Ґорґішелі.
«На сьогодні цей альбом – наше найбільше досягнення, – зазначила Тамара. – У нього влилися почуття, життєві ситуації, стосунки з позначкою «особисте» і «дуже важливо». «Ромбамбар» створений у Львові. У тому місті, де ми з сестрою (Етері, гітаристка команди – ZAXID.NET ) народжені від любові і з любов’ю. Нам дуже тепло і затишно в рідній Україні співати рідною грузинською і рідною українською. Альбом створений на глибинних коріннях української та грузинської культур, альбом адресований молодій людині, яка неспокушена музичними підробками, сумнівними рейтингами та відверто заниженою планкою сприйняття і живе внутрішнім динамічним духовним життям»».
Окрім авторських композицій, в новому альбомі можна буде почути й декілька обробок народних пісень: українських «Ой, місяцю» і «Ой, хто, хто Миколая любить» та грузинських «Харалало» й «Нані». Запис альбому здійснювався на київській студії «Lipkyzvukozapys» відомим звукорежисером Сергієм Заболотним. Видає альбом український рекординг Сomp Music.
Нагадаємо, що дебютна платівка «Горгішелі» «Аморе» побачила світ чотири роки тому. В 2009-му команда поповнила свою дискографію концертним альбомом «Live».