TFC без ГМО. «Чайники» не містять генетично модифікованих організмів.

«Ми організми цілком природні та для здоров’я не шкідливі. А взагалі «шкідливі» дуже, – жартує лідер групи Tea Fan Club Сашко Ксенофонтов, – прийдемо, нашкодимо новинами в українському шоу-бізнесі і зникнемо на півроку. У кращому випадку».

Після вдалого старту та свого успішного відродження, у новому сезоні колектив TFC презентував свій новий екологічно чистий продукт під назвою «Сльози богів».

«Це врожай навіть не минулорічний, – розповідає гітарист Джон, – більшість матеріалу було створено два-три роки тому, а є навіть такі, що мають десятирічну витримку. Поки що ми їх бережемо для гарного приводу. А зараз маленькими порціями видаємо на загал».

«Наша музика – це міцна заварка з легкого Арту і психоделічної Попси. Виробництво трансконтинентальне, але для селективного вжитку. Хто на цьому розуміється, той зрозуміє. Одним словом, без ГМО», – коментує гітарист Влад Дебрянський.

Отже, нові пісня та кліп TFC «Сльози богів» незабаром пропонуватимуться в меню українського музичного простору.

До речі, в давнину сльозами богів називали вино з довгою витримкою, яке набували лікувальних якостей. Людині, як і виноградній лозі, потрібно пройти не менше випробовувань перед тим, як стати самим собою, залишивши фальшиву оболонку позаду. Про це нова пісня групи.

Не дивлячись на те, що всьому натуральному властиві короткі терміни зберігання, музичних смакових якостей це, на щастя, не торкнулося. Попередній сингл TFC «Дай мені крик» протримався в хіт-парадах півроку і став одним із «найвмикаючих» та «найскачуваніших» пісень весни та літа.

Друга робота хлопців – так само потенційний хіт.
Особливо смакує гарячим.


www.Musiclviv.org.ua