Трейлер кліпу на пісню Open Street Dance від гурту Хочу ЩЕ!

 Деб’ютна відеоробота гурту Хочу ЩЕ! нарешті побачила світ. Open Street Dance – це танцювальне відео, яке наповнене енергетикою вуличних танців в клубній атмосфері. Режисером кліпу виступив молодий львівський режисер – Олександр Сюткін (Burton Cinema), а монтаж став справою рук Романа Дзвонковського.
    В кліпі, окрім самих виконавців, знялася також немаловідома глядачам українського телепроекту “Супер Зірка” – Уляна Малиняк. Дівчина, окрім того, що гарно співає – ще й неймовірно красиво танцює. Окрім неї танцювальну атмосферу у відеороботі створювали бі-бої однієї з кращих українських команд – West Da Crew і шоу-балет Medline. Офіційний бренд одягу у кліпі “4 Elements”.
    Зараз кліп транслюється у Львівській, Тернопільській, Харківській та Дніпропетровській областях. На телеекранах інших областей кліп з’явиться у червні за підтримки проекту navsi100.com.
  Головним медіа-партнером кліпу виступив портал HIPHOP.IN.UA.   
Також велика подяка “Імідж ТВ” та musiclviv.org.ua за інформаційну та трансляційну підтримку і людям з команди Хочу ЩЕ!, які доклали багато зусиль для створення кліпу:  
   Продюсер: Оксана Мурашка
   Менеджер проекту: Таша Jazz Вербова
   Іміджмейкер: Ірина Мурашка
   Фото: Lena Dee
   Хочу ЩЕ! в Інтернеті: Віктор Грудаков
   Візажист: Уляна Матвіїв
   Бітмейкери: L.J.S. та mr.Boo

Трейлер знаходиться тут:  http://www.youtube.com/watch?v=r3RYiQoycIE