У Львові пройде конкурс краси «Міс Львів-2011»

Феєричне дійство чекає на справжніх любителів жіночої вроди. Незабаром, у місті Львові, відбудеться традиційний конкурс краси «Міс Львів 2011».

“Міс Львів” – головний конкурс краси міста, його історія налічує вже близько 10 років. Традиційно, захід відбуватиметься під егідою національного комітету “Міс Україна”. Переможниця представлятиме Львів у фіналі конкурсу “Міс Україна”, і якщо пощастить, – стане обличчям країни у світовому конкурсі краси.

Цьогорічний конкурс, за словами організаторів, стане яскравим і незабутнім шоу, за участі  найвідоміших зірок української естради, впливових політиків та бізнесменів. «Це справжнє свято краси і грації, яке відвідує понад 1000 глядачів щороку, а ще 500 000 глядачів збирає, біля своїх екранів, телетрансляція церемонії визначення переможниці конкурсу» – повідомляє Валерія Никифорець, директор конкурсу і за сумісництвом – «Міс Львів 2009».

За словами Валерії, вже у березні, у Львові, проходитимуть масштабні кастинги, де,  до участі у конкурсі, обиратимуться вродливі та обдаровані дівчата, котрі демонструватимуть свій шарм та вроду у фіналі конкурсу, який відбудеться у квітні цього року, на сцені Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Цього року співорганізатором конкурсу виступив стильний журнал «ANTURAZH».

ДОВІДКА: Переможницею минулорічного конкурсу стала студентка Львівського державного училища культури і мистецтв Наталія Дунич, котра представляла Львів на міжнародних конкурсах краси у Лондоні, Берліні та Анталії, а також увійшла у топ-шестірку найвродливіших дівчат у фіналі конкурсу «Міс Україна 2010».

Контакти:
Валерія Никифорець (директор конкурсу) – тел. моб.: 067-672-62-55;
Богдана Вавринчук (прес-аташе) – тел. моб.: 093-616-29-81

www.MusicLviv.org.ua