У Львові відбудеться Західно-Український Trance фестиваль – Ultrasonic!

Грандіозна подія чекає на справжніх любителів Trance-музики. Шоу світового рівня – Ultrasonic Festival, за участi всесвітньо відомих “ветеранів” танцювальної культури. Ця подiя відбудеться 12 лютого 2011 року у Львові, якраз в переддень грандiозного Свята Закоханих.

Ultrasonic – це новий за рівнем реалізації проект. У цій сфері, на теренах Західної України йому немає конкурентів, оскільки захiд такого рівня проводитиметься тут уперше, метою якого є руйнація усталених стереотипів щодо сучасної музики та культури, до яких вже, на жаль, звикла сучасна молодь.

Вперше у Львові виступатимуть хедлайнери свята: всесвітньо відомий німецький дует Kyau & Albert ( 40-ва позиція у світовому рейтингу у DJMag 100) та голландська легенда Trance-музики – Marcel Woods ( 63-тя позиція у світовому рейтингу у DJMag 100).

Німецькі ді-джеї Kyau та Albert, лауреати безлічі престижних премій у галузі dance-музики, більшу половину свого часу подорожують, відвідуючи найзапальніші нічні клуби та фестивалi планети. Вони – постійні учасники всіх наймасштабніших танцювальних iвентiв світу, від легендарних німецьких Love  Parade і Nature One до глобальніших – Gatecrasher та Trance Energy. Неповторний голос Стівена Альберта, що, значною мірою, урізноманітнює більшість робіт дуету – справжня знахідка для Trance-музики.

Ральф Kяу :« Ми дуже раді  повернутися в Україну, це завжди незабутня публiка, i ми закохуємось у цю країну все бiльше i бiльше з кожним нашим приїздом. Ми вважаємо, що в нас є багато шанувальників серед молодi, незважаючи на те, що це буде наш дебютний виступ у Львові та на Захiднiй Українi назагал.

Стівен Альберт : «Ми чули, що Ultrasonic буде дуже гучним та яскравим  заходом, і ми дійсно з нетерпінням чекаємо зустрiчi з Вами, і безперечно зробимо усе можливе щоб наш виступ запам’ятався українськiй публiцi надовго. Побачимось 12 лютого».

Щодо Марселя Вудса, то він вже встиг засвітитися на таких івентах, як Sensation Black, Dance Valley, Trance Energy, Innercity, Antwerp is Burning, A State of  Trance, Frequence, Shokers та міцно утримується на найвищих позиціях серед голландських ді-джеїв.

Талановитий Марсель – противник будь-яких стереотипів та шаблонів. Не наслідуючи жодних виконавців та музикальних жанрiв, йому вдалося надати своїм композиціями, унікальне та невідоме раніше, звучання.

«Я обожнюю виступати в Україні, і кожного разу на танцполах панувала дивовижна атмосфера! Я очiкую, що люди так само тепло і привітно зустрiнуть мене, як це було у минулому. Я пiдготував багато свiжого матерiалу, спецiально для українських фанатiв. Шоу буде дуже енергійним та емоцiйним. Я дійсно з нетерпінням чекаю повернення до українських прихильників! Це має бути дуже весела нiч!» – ділиться думками Marcel Woods.

Виступати буде і найкращий Tech-Trance дiджей України – Tigran Oganezov. Львівській публіці він найдужче запам’ятався своiм сетом на концерті ATB. Музика Тиграна, регулярно звучить на найкращих радiостанцiях планети : BBC Radio1, Radio 538, Kiss Fm , а також такi ТОП артисти як: Armin van Buuren, Tiesto, Sander van Doorn, Ferry Corsten та iншi, полюбляють драйвовi трекi нашого спiввiтчизника.

Тігран Оганезов із нетерпінням чекає на Ultrasonic, адже це, за його словами, це буде фестиваль «ейфорії та неймовірного задоволення». «Ми дуже сумлінно готуємось до проекту, задоволені будуть усі», – ділиться враженнями ді-джей та співзасновник проекту.

Також хочеться згадати про “ Warm up “ лайн ап нашого фестивалю – це відомий в Україні дует Bald Bros та молодого й талановитого – Dmitriy Kadio.

Проект підтримується Львівською міською радою та національним студентським союзом, що автоматично робить його важливою подією у культурно-супільному житті Західної України та означає створення першого серйозного продукту, конкурентно-здатного Європі. За словами одного з організаторів фестивалю Євгена Кузика : «Дуже багато молодих людей вже зголосилось приїхати до Львова i відсвяткувати день Валентина разом iз Ultrasonic. В шести обласних центрах західної України працюють наші промоутери, залучені профкоми ВУЗів, тому з доступністю замовлення квитків не буде жодних проблем, тим більше що їх можна придбати в мережі Інтернет, а саме на сайті kvytky.ua. Львів – культурна столиця України, і ми зробимо усе можливе, щоб фестиваль був доступним та пройшов на якiсно новому для нашого міста рiвнi».

3700 м2 торгового центру «Шувар» чекають на близько 4000 відвідувачів із різних областей України. Прийди і ти, адже отримати справжнє задоволення – так легко, варто просто відвідати Ultrasonic.
Інформаційний партнер – проект “Музичний Львів”

www.MusicLviv.org.ua