В кліпі Ірини Федишин відзнялись Потап і Настя …?

Ірина Федишин активно готується до різдвяних свят. І тільки но було відзнято кліп на пісню «Питай», як вже на екранах телевізора можна побачити нову різдвяну відео роботу співачки на запальну колядку «Україна колядує». Цей трек створений спільно з продюсером співачки Віталієм Човником, який написав слова до колядки, а саму музику написала Ірина.
«Україна колядує» – для багатьох вже стала народним хітом. Вона увійшла до різдвяного альбому співачки, який розійшовся 12-ти тисячнем накладом всього за півтора місяці. Саме це стало першим поштовхом, щоб відзняти на головний сингл альбому «Україна колядує» кліп. А також поштовхом стала історія, свідком якої була сама співачка. «Минулого року, проходячи біля оперного театру, почула і побачила як одна поважна і водночас весела компанія колядувала біля центральної ялинки мою колядку «Україна колядує». Після цього, ми вирішили відзняти кліп»
Зйомки відбулися у засніжених Карпатах, селище Ворохта. Уся знімальна група, яка скаладалась із 40 осіб, піднялась на підйомниках на саму вершину гори. Погода була сніжною і надзвичайно морозяною. При температурі повітря мінус дванадцять знімати було надзвичайно екстримально. Режисером кліпу став талановитий Володимир Шурубура у співпраці з Андрієм Бакуном. Всю організаційну роботу взяв на себе продюсер Ірини Федишин Віталій Човник. «Це було нелегко організувати такий масштабний проект, – говорить Віталій, підібрати локації і місце зйомки. На висоту 1 000 метрів підняти більше 3-х тонн знімальної техніки, особливо 7-ми метровий кран. А також 2 десятки музичних інструментів, серед яких контрабас, цимбали, барабани та інше. На час зйомок ми також орендували одну із гір Карпат. І забезпечити побут для знімальної групи із 40 осіб – це не так вже і легко. Але усі надзвичайно старались. І результатом ми задоволені».
Кумедно та яскраво у кліпі виглядають головні герої – Потап і Настя. Таку назву мають два 3-метрові медведі із «Шоу велетнів». Ірина Федишин висловлює подяку магазину adidas, що знаходиться у ТРЦ “King Cross Leopolis” і який допоміг одягнути акторську групу. А також вдячна за співпрацю з будинком моди «Гранд Стиль» та українським виробником «Маха» . Нехай цей кліп створює усім гарний різдвяний настрій!

www.MusicLviv.org.ua