Відкрито голосування за “Фото Міс Галичина – 2011”

Перший на Західній Україні народний конкурс краси у форматі реаліті-шоу “Міс Галичина” та Андрій Гончаренко презентують: “Фото Міс Галичина” – твій другий шанс перемогти!

З 5 березня на офіційному сайті конкурсу “Міс Галичина” (http://mytruskavets.com.ua), ідейниками та організаторами якого є трускавецький туроператор “Тур-Галичина” та співачка Людмила Ясінська, разом із модним фотографом Андрієм Гончаренко розпочинають офіційне відкриття голосування за красуню “Фото Міс Галичина-2011”.

Впродовж близько двох місяців півтори сотні галичанок змагатимуться за титул найфотогенічнiшої. Кому належатиме перемога – вирішує кожен з вас!
Віддати свій голос за симпатичну вам учасницю можна за адресою
http://mytruskavets.com.ua/missgalychyna/galereya/viewcategory/7.html
Визнання, титул та “фото-подарунок” – ексклюзивна fashion-story в журналі модних фотосесій FotyMody (www.FotyMody.com) від Андрія Гончаренка отримає конкурсантка, яка збире найбільшу кількість голосів.

Усіх, кому не байдужа дівоча врода, запрошуємо переглянути галерею учасниць чотирьох кастингів, які відбулися у Тернополі, Львові, Івано-Франківську та Трускавці, та проголосувати за світлини красунь, які продовжують змагатися у проекті, а також, за тих, кому довелося почути вже у першому етапі суворе суддівське: “Вибачте, ви нам не підходите!”…

Голосування триватиме до 25 квітня 2011 року. Переможницю оголосимо зі сцени, вже 1 травня на грандіозному фінальному концерті першого на Західній Україні народного конкурсу краси у форматі реаліті-шоу “Міс Галичина-2011”.

www.MusicLviv.org.ua