ВІДОМО, ХТО БУДЕ ХЕД-ЛАЙНЕРАМИ «БАНДЕРШТАТУ-2014»

Організатори українського фестивалю опору «Бандерштат» назвали перших двох хед-лайнерів заходу. Так, гурти «Кому Вниз» та «Скрябін» виступатимуть на луцькій сцені у серпні.

Про це стало відомо у вівторок, 6 травня, під час прес-конференції організаторів фестивалю українського опору «Бандерштат-2014».
«Два гурти, які цьогоріч стануть хедлайнерами заходу, це – старожили української рок-сцени фольк-готик гурт «Кому Вниз» та не менш легендарний старий добрий «Скрябін». Ознайомитися з остаточним лайн-апом можна буде вже за місяць-півтора», – пообіцяв арт-директор фестивалю українського опору «Бандерштат» Сергій Мартинюк.
Також організатор зазначив, що ймовірно відвідувачі «Бандерштату» почують новий проект лучанина Сашка Положинського під назвою «Був’є». «Наразі, ведуться перемовини, але хочеться вірити, що Сашко зі своїм проектом, що символічно, вперше виступить саме на «Бандерштаті», – пояснив арт-директор.
Окрім іменитих музикантів, учасниками фестивалю стануть і молоді гурти. Як і щороку, цьогоріч організатори проводять конкурс серед молодих альтернативних музичних гуртів в соціальних мережах. Троє переможців, які наберуть найбільше голосів, відіграють сет для фестивальників.
Окрім великої сцени діятиме акустична сцена, яка минулого року була дуже популярною і щоночі збирала близько 400-500 слухачів. Сергій пообіцяв вдосконалити роботу акустичної сцени в технічному та організаційному плані. Також директор арт-напрямку фестивалю проанонсував роботу літературної сцени, яку курує волинська поетеса Ганна Луцюк, а також вихід збірки поетів, які брали участь в «Бандерштаті».

Любите играть в онлайн стрелялки? Когда без хороший подсказок вам не обойтись. Вот, я нашел где можно скачать античит UCP .Теперь мне играть стало еще легче. Всем друзьям разослал ссылку. Теперь мы без проблем проходим даже самые сложные комнаты и уровни в играх. Остались очень довольны такой находкой.