Війна і кохання. Співачка Ляна Новак відзняла нове відео

Зйомки тривали два дні, оскільки знімали на двох абсолютно різних локаціях. Перший знімальний день пройшов у бомбосховищі, де знімали атаку під час другої світової війни. На другий день всі перенеслися з 1944 року в 1950 рік і відображали атмосферу післявоєнного духу.

Сам сюжет кліпу зав’язаний на історії кохання медсестри і пораненого солдата. Вони після бомбардування вже не сподівалися на зустріч у цьому світі. Але, у долі завжди свої плани …
«Ці зйомки були дуже важкими та виснажливими для всіх: режисера, оператора, масовки, головного героя, та й для мене теж. У бомбосховищі  ми знімалися при температурі – 2, та й зі стелі весь час капала вода прямо на нас. Я дуже вдячна всім, хто брав участь у знімальному процесі! Ці люди виявили просто неймовірну мужність! Другий день теж видався непростим, температура повітря зупинилася на показнику -1, а знімали ми до п’ятої години ранку. Але, зате який матеріал ми відзняли! Це дійсно щось. Не буду багато розповідати, скоро все самі побачите. Прем’єра очікується до дня Перемоги! », – розповіла Ляна.