ВІТАЄМО З Новим 2010 Роком та Різдвом Христовим!

Адміністрація «Музичного Львова» щиро вітає усіх з Новим Роком! Нехай Янгол охоронець не покидає Вас і Вашу родину ні на мить. Пронесіть тепло новорічного Львова у серці до наступних свят, весело відсвяткуйте під улюблену музику.

До привітання долучаються учасники проекту :

ОРАТАНІЯ.
Гурт “Оратанія” вітає усіх відвідувачів musiclviv.org.ua
з Новим полосатим пазітіфф-Роком!!!! Бажаємо великих досягнень, шаленої вдачі та здоровенний мішок грошей кожному!!! Ура!!! :))

СОФІЯ ФЕДИНА.
Хай  кожен день Нового Року Господь для Вас благословить
й усім незгодам, бідам, чварам навіки зникнути велить.
Хай серце Божого дитяти зігріє Вас Святим теплом,
Щоб Ваша доля й Ваша хата назавжди сповнились добром.

ЛЮДМИЛА ЯСІНСЬКА.
Вітаю з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Успіхів, натхнення, радості та здійснення найзаповітніших бажань!
Мрійте та творіть, кохайте на всі 100!!!
Дякую Вам за те що Ви є! Разом ми врятуємо світ!
Цілую і люблю!!! Л. Ясінська!

НАЗАР САВКО.
Сміху,радості багато ,стільки скільки витримає хата
менше сміття,чистого повітря,бабці з дідом довголіття
батькам здоров’я повні груди,щоб з дітей виростали добрі люди
Здоров’я нації і українській мові,і теж овації для віри і любові
Щоб тигренятка рік наступний- не скалив нам гостренькі зубки…

ГУРТ ФАТУМ.
Група Fатум вітає всіх з Новим Роком!
Всім відвідувачам сайту бажаємо гарно зустріти Новий Рік, і ще краще прожити цей 2010 рік. Всім прихильникам групи бажаємо здоров`я, для того щоб вони могли підтримувати свої улюблені гурти ще активніше ніж в 2009. А всім виконавцям ми бажаємо ще більшої популярності, творчих успіхів, випус нових альбомів та нових фанатів!!!

ZОРЯНА.
Всім мегановорічні вітаннячка! Стандартний набір побажань пропускаєм..і так це будете чути вухами 🙂 а побажаєм завести білого тигра,плюшевого або справжнього, не боятися жити, знайти кохану людину і займатись з нею…самі знайте чим :))) та здивуйте всіх у 2010 році!! На старт! 🙂

MAXIMUS.
Дорогі друзі! Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

ЛІЛЯ ВАВРІН.
Щиро в таю ус х з новим роком! Це р к Тигра, а значить, що в н буде сильним, р шучим,впевненим,   водночас не позбавленим лаг дних та романтичних момент в. Я хочу побажати ус м м цного здоровя, радост , позитивних момент в   при мних розумних людей,як  будуть зустр чатись на Вашому шляху. Нехай Вам щастить. Нехай на усе хороше та позитивне Вас надиха  щире   в рне кохання!   нехай Вас супроводжу  гарна та як сна музика! З Новим Роком!

РУСЛАНА.
Приносить світло в кожен дім Зоря Різдвяна.
Його у серці збережи…
Твоя Руслана.

ПАВЛО ТАБАКОВ.
Бажаю усім у новому, 2010-му, році любові та віри у себе. Пам’ятайте: усе закінчується добром. Тому що немає такої сили, яка подолала б добро. Простого людського щастя вам! Нехай любов переповнює ваші серця! А усі ваші мрії, прагнення та сподівання нехай увінчаються успіхом. Упевнено йдіть до своєї мети! Ні, не так… Скачте на Тигрові! У 2009-му ви ж зуміли узяти Бика за роги. Тож і в Новому році не пасіть задніх! Позитиву вам! Радості! Добра! Ваш Павло Табаков.

ГРУПА “ШОКОЛАДКА”:
Нехай у Новому році все у Вас буде в шоколаді!!!
Смачного, солодкого і позитивного Вам 2010-го!!!

ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ.
Scan12242009_191956