У Львові у квартирі стався вибух газу: госпіталізовані три людини, – ФОТО

Сьогодні, 13 грудня, у квартирі житлового будинку на вул. Замарстинівській, 28 трапився вибух газу з подальшим горінням.

На місці працюють фахівці. Після завершення робіт службами ДСНС – будинок буде обстежено проектантами, визначено роботи, які необхідно виконати першочергово. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Фото: ДСНС

«У одній з квартир в будинку на вул. Замарстинівській, 28 стався вибух газу в квартирі. Попередня причина – несправна газова колонка. Вибух стався на другому поверсі в триповерховому будинку в дворі. 

фото: ДСНС

З Ірина Маруняк зараз на місці. З’ясовуємо деталі на місці. За потреби буде надано інше тимчасове житло.

фото: ДСНС

На місці працюють служби МНС. Завершують ліквідацію пожежі Постраждалим надають екстренну медичну допомогу. Попередньо трьоє людей мають опіки різних ступенів важкості, їх госпіталізовано. На час ліквідації наслідків тимчасово перекрито рух вулицею Замарстинівською.

фото: ДСНС

Після завершення робіт службами МНС – будинок буде обстежено проектантами, визначено роботи, які необхідно виконати першочергово», – повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

фото: ДСНС

Залишити відповідь