Заліско отримав почесне звання Заслужений артист України !

За вагомий особистий внесок у культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю Указом Президента України № 128/2010 від 8.02. солісту-вокалісту естрадного жанру Заліску Андрію Ігоровичу (м.Львів) присвоєно почесне звання Заслуженого артиста України.

Заліско А.І. працює у галузі культури  і мистецтва з 1995 року. Популярність прийшла, коли почав працювати з мистецькою агенцією «Територія А», а згодом з  «Національним хіт-парадом». Учасник і лауреат десятків фестивалів. У 1998 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка – Карого за спеціальністю режисура.

З 1997 року  – член  Асоціації  діячів  естрадного  мистецтва України (м. Львів). З 2000 року – член Асоціації  діячів  естрадного   мистецтва України. (м. Київ)

. Із сольними концертними програмами гастролював у 10 країнах світу. Випустив 8 альбомів. Один із них «Многая літа» (2000 р.) був випущений у Канаді, і також мав велику популярність в Америці. Із гастролями побував у Канаді, США, Великобританії, Франції, Португалії , о. Мадейра, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі.

Андрій  особисто отримав поздоровлення від міністра культури Василя Вовкуна та Народного артиста, Героя України Василя Зінкевича.

«Привітання від таких людей і є найвищою нагородою для будь-якого артиста…Цього року я буду св’яткувати 15-річчя творчої діяльності. Це буде великий сольний концерт з новою програмою, скоріше за все у Львівській опері» – повідомив Заліско.

http://www.president.gov.ua/documents/10505.html

Прес служба співака.