Заліско привітав з ювілеєм Василя Зінкевича

Андрій Заліско 1-го травня привітав Народного артиста України Василя Зінкевича з днем народження. “Василя Івановича я вважаю своїм учителем, другом і наставником. Перше наше знайомство відбулось ще у 1996 році з фестивалю «Мелодія». Тоді, після мого виступу , до мене підійшов голова журі Василь Зінкевич, привітав і сказав, що моя пісня і виступ був одним із кращих…Для мене це була найкраща нагорода… Я дуже щасливий, і дякую долі за те, що маю за честь бути знайомим з неперевершеним співаком та прекрасним артистом Василем Зінкевичем. І насправді, я щиро вдячний йому за професійні поради, віру в мене, підтримку та спільні виступи. А також за те , що Василь Іванович, перший , хто привітав мене із званням Заслуженого артиста.”
Я побажав йому міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових творчих успіхів та ідей і довгих років життя…- зазначив Заліско.

Довідка:Василь Зінкевич (народився 1 травня у с. Васьківці Хмельницької обл.) у 1968 році став солістом у вокальному ансамблі “Смерічка”. Через три роки його знав весь Радянський Союз – “Червона рута” Володимира Івасюка стала кращою піснею в Радянському Союзі. В фіналі наступної “Пісні-72” звучав “Водограй”. У 1977 – соліст волинського ВІА “Світязь”.Народний артист України, лауреат Шевченківської премії.
У 1997 році нагороджений орденом Миколи Чудотворця, 20 серпня 1999 р. одержав від Президента орден за заслуги 2-го ступеня. 4 жовтня 2001 р. від головного редактора газети “Голос України” за результатами конкурсу серед читачів отримав звання “Золотий голос України”, що засвідчило вручення йому “золотого пера”, 30 вересня 2001 року Луцький міский голова присвоїв йому звання почесного громадянина Луцька. 24 травня 2002 року у Києві Міжнародним центром культури і мистецтв була відкрита “Алея зірок” де Зінкевичу була вручена Зірка України (орден №1). 22 січня 2009 – нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.
В серпні 2009 року попередній Президент Віктор Ющенко присвоїв Зінкевичу звання Героя України та вручив орден Держави.
Президент Віктор Янукович 1-го травня привітав та подякував Василю Зінкевичу за популяризацію української культури та формування позитивного іміджу України за кордоном з нагоди його ювілею.