Завершилися кастинги “Міс Галичина”

У трускавецькому кінотеатрі “Злата” завершився останній кастинг до першого західноукраїнського конкурсу краси у форматі реаліті-шоу “Міс Галичина – 2011”. Зіркове журі, до складу якого увійшли володарка титулу “Міс Україна 2007” Ліка Роман, керівник компанії-організатора конкурсу “Тур-Галичина” Іван Прохна, телеведуча Габріела Масанга та галицько-волинський репер Вова зі Львова, було суворим і вимогливим, та на завершення відбіркового марафону, краса, що врятує світ розтопила суддівські серця. Відтак “путівку” у другий тур отримало 11 красунь, тобто на одну дівчинку більше ніж було заплановано.

Показати себе та випробувати долю на трускавецький кастинг приїхало 24 учасниці з Трускавця, Дрогобича, Львова, Стрия, Новояворівська, Самбора… А після успіху на львівському кастингу подруг-рівненчанок їхні землячки вирішили взяти штурмом трускавецький відбір. Відтак четверо з них таки переконали журі і потрапили до другого туру. Були на кастингу уже знайомі з попередніх днів обличчя, яким не пощастило отримати квиток до Трускавця 1 березня. Але вони не здалися. Наприклад, вдруге стати перед журі наважилася Христина Пелех зі Львова і не дарма. Також із другої спроби здобула шанс на успіх Ліля Бабій із Івано-Франківська. Дівчина трималася мужньо аж доки не почула з уст Вови зі Львова безжальне: “Тобі уже сказати ні чи зачекаєш до офіційного результату?”. Тоді з жіночих очей ринули сльози, проте в кінцевому результаті вони таки стали сльозами радості, адже журі вирішило дати наполегливій дівчині шанс.

Попри те, що дівчата приїхали з різних міст і містечок, були різними зовні і зсередини, усі вони мали щось спільне. Наприклад, запитання від журі: “де ти навчаєшся?”, траплялося переважно дівчатам з романо-германської філології, відтак красуні були змушені продемонструвати свої здібності поліглота. А коли у когось у графі “особливі таланти” знаходили вміння співати, то дівчата з невідомих причин зупиняли одноголосно свій вибір на пісні “Сіла птаха” із репертуару Таїсії Повалій…

Найстаршою учасницею кастингу стала трусківчанка Тетяна Ілечко, кравчиня і актриса. Власне акторським талантом, молода мама двох дітей, прагнула підкрити суддів, показавши сценку на одну фразу: “Курям дала, свиням дала, чоловіку дала…”. Та, на жаль чи на щастя, “Міс Галичина” – не конкурс талантів…

До слова, милувалися красунями на трукавецькому кастингу не лише журі. Присутніми у залі були також почесні поціновувачі дівочої вроди, гості Мирослав Гумега, директор санаторію «Кришталевий палац» та Ярослав Гарцула, консул Почесного консульства Королівства Бельгії у Західній Україні.

А дівчата, й справді, вражали і захоплювали, заворожували та зацікавлювали своїм внутрішнім світом. Одна любила морозиво і хлопців, інша вишивала гобелени, ще одна мотала ляльки-мотанки, наступна вільно володіла французькою, а котрась навіть жертовно схудла на 9 кг! Погодьтеся, серед такого розмаїття краси та грації відібрати кращих справа не з легких. Відтак і рішення журі далося не легко. Суддям навіть довелося збільшити кількість прохідних місць. Відтак пощастило одинадцятьом:

№ 166 – Оксана Кулявець, 17 років
№ 168 – Анна Фролова, 18 років
№ 172 – Ольга Вайдич, 22 роки
№ 173 – Анна Бікус, 21 рік
№ 178 – Марина Линь, 19 років
№ 179 – Оксана Бойко, 18 років
№ 180 – Анна Кравчук, 18 років
№ 182 – Олеся Правник, 22 роки
№ 183 – Христина Пелех, 16 років
№186 – Лілія Бабій, 20 років
№ 189 – Ольга Глек, 19 років

ФОТО ОЛЕКСІЙ САМОЙЛОВ

www.MusicUkraine.com