Zоряна візьме участь у показі модельєра Назара Хіцяка

28 лютого, о 22:00 у клубі „Rafinad people”(Львів) проект „Обери свого дизайнера!”таКлуб моди „Моя ЛІНіЯ” представляють шоу-показ від дизайнера вишуканого одягу Назара Хіцяка. Кожного разу проект „Обери свого дизайнера!” та Клуб моди „Моя ЛІНіЯ” готують зустрічі із дизайнерами у новому форматі. Зустріч із Назаром Хіцяком буде відбуватися у стилі театралізованого дефіле. Зіркою показу стане співачка Zоряна. Традиційно проект „Обери свого дизайнера!” та Клуб моди „Моя ЛІНіЯ” на своїх зустрічах представляють також вироби дизайнерів аксесуарів. У даному випадку Назар Хіцяк покаже не лише вечірнє вбрання, а й повний комплект аксесуарів власного виробництва.

За словами Zоряни, вона вперше себе спробує в якості моделі, і хоча в житті любить більш спортивний стиль, заради Назара, витягне з шафи взуття на каблуках, в якому і продефілює! А яке буде в цей вечір на ній вбрання, Zоряна не розповіла, лише додала, що плаття буде напівпрозоре!А ще дівчина заспіває на показі свою нову пісню “Квітка”, як подарунок-привітання для Назара.

Енергійним доповненням імпровізованої колекції дизайнера „Зустріч світських дам” стане виступ клубу спортивно-бального танцю „Карменс”.

Назар Хіцяк відомий як дизайнер, який створює одяг для українських співаків та танцювальних колективів. У списку його клієнтів – Zоряна, Руслана та балет „Життя”, Наталка Карпа, Андрій Князь, Андріана, Ірина Федишин, Остап, Юлія Рай, балет „Атлантік”.

Дизайнерський стиль Назара Хіцяка викристалізувався завдяки професійному заняттю танцями. Як зазначає сам дизайнер, каміння Swarovski, блиск і розкіш танцювальних турнірів відображаються у його сьогоднішніх моделях.