Sample Rate

Sample Rate|Новини | Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29
sample_rate_band1_midЗаснована у 2008 році основним складом учаників гурту «Яка існуЄ», як альтернативний проект, що має за основу, популярний в США, Європі та Японії, такий жанр рок-музики, як New Metal (Нью Метал). Характерними представниками такої музики є Linkin Park, Breaking Benjamin та багато інших закордоних груп.
В зв’язку з новизною, спочатку група існує лише, як студійний проект у тіні поп-рокової ЯЄ, та згодом після кількох вдалих треків, та рецензій на них відомих закордонних продюсерів, учасники приймають рішення остаточно перейти до творчості лише у «Sample Rate» та припинити існування ЯЄ. Цей крок знаменується активізацією творчого потенціалу, який раніше був розпорошений, зокрема у гурті з’являється новий гітарист Павло Ільницький, який приносить у музику, раніше відсутній, та такий бажаний присмак гранджу. Цілий 2009-ий рік «Sample Rate», на власній студії U!P records, що дісталася у спадок від ЯЄ, записує треки до свого дебютного альбому, яких у результаті назбирується вісім. Після консультацій та зустрічей з відомими людьми в українському шоу-бізнесі гурт остаточно настроюється на штурм інтернет ресурсів світу, для чого в першу чергу треба було відзняти та розмістити на youtube.com та інших подібних сайтах своє концертне відео. Таке відео було відзняте за сприяння фестивалю «Сніжність» 18 грудня 2009 року у Львові. Реакція глядачів на ще невідому музику та групу вразила усіх присутніх та учасників колективу – вже після першої пісні зал аплодував стоячи та не відпустив гурт зі сцени навіть після закінчення програми, в звязку з чим «Sample Rate» були змушені виконати на біс одну з пісень поза хронометражем з концерту. На даний момент відео з цього концерту є розміщене для ознайомлення на youtube.com, vkontakte.ru, myspace.com, facebook.com та інших.
Після короткої творчої перерви на початку 2010 року, гурт записує вже 9-й трек та готується до активної концертної діяльності, як в Україні, так і за кордоном. Також відкриває і офіційну сторінку www.samplerate.org, де можна ознайомитися з новинами, фото, відео та mp3.

Дивіться Sample Rate на Youtube.com:

http://www.youtube.com/watch?v=miX9MR1yxOs
http://www.youtube.com/watch?v=I1r6OO4fPFs
http://www.youtube.com/watch?v=pqq6FHvuNqo
http://www.youtube.com/watch?v=-fhn6obWov4